KatkaM

Jak zprovoznit na notebooku wifi?

Jak zprovoznit na notebooku wifi, aby mi fungovala i např. v Řecku?

Odpovědi
anonym

Úplně stejně, jako „aby ti fungovala“ doma, ve škole, kavárně – wifi funguje bez ohledu na strát, národnost, či pohlaví…
😉
Funguje ti ´tady´??
Pokud ano, jen se je nauč používat (třeba – kterak se k wifi síti připojit).
Pokud ne, zkontroluj si ovladače a případný vypinač bezdrátových zařízení.
___
Pro více informací musíš uvést OS a typ notesu. A nebo se obrať na nějakého znalejšího kamaráda.

Funna

zjevně (už podle tvé minulé otázky) netušíš co Wi-Fi je…pokud ti jedena notebooku v Česku, úplně stejně ti pojede iv Řecku…musíš pouze najít Wifi Free a nebo se někde doptat na heslo konkrétní sítě…

cochee

Pokud máš dobře nainstalované WIndows, wifi je funkční, ať jsi doma, v Řecku anebov Tramtárii. Jsou tu jen dva háčky: 1. Notebook musí být wifinou vůbec vybaven, aby fungovala (wifi je malý vysílač/přijímač „rádiových“ vln, není zvenku viditelný). 2. Wifina, pokud tedy existuje, musí být zapnuta. Většina notebooků má na wifinu tlačítko nebo přepínač nebo něco podobného, u některých se zapíná pomocí kombinace kláves Fn a některé klávesy F1-F12. Buď dej notebook někomu kdo se vyzná a ukáže ti, jak se zapíná, anebo si to najdi sama v návodu.