frankie89

zmizela mi na liště ikona wifi

Ahoj, vždy jsem měla dole na liště ikonku pro wifi, když jsem jí rozklikla, mohla jsem se přihlásit buď na svůj přenosný internet a nebo na něčí wifi (kavárny, restaurace…) ale teď tam mám pouze svůj net, ale wifi ani jedno, jak to? zkoušela jsem jestli jsem si to nevypnula tlačítkem Fn, ale ne a není to tím, že by v dosahu nebyla ani jedna, vždy jich tu bylo sposuty…jsem absolutní laik, tak prosím vysvětlujte polopatě, pro blbý.. .:-D děkuji
Doplňuji:
pro Tom: tak jsem to zkusila a nic se nezměnilo… 🙂, ale diky za snahu

Nejlepší odpověď
www

Zmizela, protožes někde něco nevědomě jinak nastavila.
Zkus start-ovládací panely-připojení.
Vyber připojení a snad tam bude i hledaná možnost, nebo po připojení už ikonu uvidíš.
Další možností by mohlo být použít bod obnovení systému. Pokud jsi ale úplný laik, požádal bych o pomoc zkušenějšího kamaráda, bude to prkotina 😁.
Wifi nepoužívám tak často, proto raději volím nejjednodušší postup.

Další odpovědi
Tom20

Pravá dolní část obrazovky-taková ta malá šipka nahoru-otevře se rámeček-je tam napsáno „přizpůsobit“-na to kliknout-tam je napsáno „Síť“ na tu šipku u teho kliknout a vybrat nápis „Zobrazovat ikony a upozornění“ potvrdit dole Ok .
Snad to bude jinak nevim :P
Doplňuji:
Tak škoda no,snad poradí někdo jinej,asi to bude složitější problém.