iceT

Jak zapnout wifi na notebooku

HP compaque nc6000?
Přišla ke mě kamarádka s ntb,v domnění,že se u mě připojí k netu,ale nejsme schopní najít a zapnout tlačítko wifi,aby se mohla připojit k mé síti.
Zkusili jsme to i přes kabel,ale připojit to nechce ani tak.Díky

Doplňuji:
jedná se o tento ntb

Nejlepší odpověď
beer

Já vidím tlačítko wifi nad klávesnicí, vpravo od zapínání.. je tam symbol wifiny. Viz prostřední obrázek v Galerii:
http://hp-compaq.katalog­notebooku.cz/no­tebook/hp-compaq-nc6000-1-6-ghz#!prettyPhoto

Další odpovědi
marijakes

V liště vedle hodin by se měla objevit ikonka připojení k síti. Klik na ni a otevře se karta se zobrazení nejbližších sítí. Musíte znát název své sítě. Dostala jste ji od provozovatele. Kliknete na název oné sítě a musíte ještě vypsat heslo – většinou číslo, které vám také dal provozovatel. Bez toho se na síť nepřipojíte. takto funguje, i když jste na dovolené. Pokud je tam wifi, dá vám název sítě a heslo (kód) recepční hotelu.