lamforest

Blbne mi WIFI na Notebooku. Nevíte, co s ním je nebo jak to vyřešit?

Už delší dobu mi blbne WiFi na notebooku. Na mobilu mi to jede uplně v poho ale na NTB mi to pořád blbne a občas vypadává. Nevíte co s tím je nebo jak to vyřešit?

Odpovědi
gecco

Vyber si:

  1. něco se o wifi nauč (aspoň tolik, abys dokázal rozumně zformulovat otázku)
  2. pozvi si někoho, kdo už to (a nebo víc) umí

___
Jen pro info – dovolím si tvou otázku parafrázovat:
Už delší dobu mi na ulici blbne auto. Motorka tam jede úplně v poho, ale auto pořád blbne a občas nejede.
„Nevíte co s tím je nebo jak to vyřešit?“

já nevím :D

restrartuj (nestratíš data, jenom se pc dá dopořádku ), nebo ho vypni