Gami.Pet

změna barvy očí..

Už zde něco o tomto bylo, mě se barva oci meni mam je bud divne modre nebo tmavě zelene. Jak jste na tom vy ?? Taky jste to na sobe zpozorovali ? :)

Nejlepší odpověď
Braník

já je mám šedomodré,jen když to někdy přeženu,tak bělmo se mi
zabarví až do červena.

Další odpovědi
badisko

Barvu oci ovlivnuje pigment (Melanin)…takze je mozne ze za urcitych podninek se ti zda ti oci zmeni barvu…dnes uz jde ale mozne zmenit barvu oci trvale ..me se to nestava mam oci stale modre …

www

Mám podle mne zelené, někdo souhlasí, jiný/á říká šedozelené.
Ale vždyť je to fuk a řešení zbytečností 😁 !
Ne každému se totiž jeví barevné odstíny stejně.

zjentek

divně modré, jako že pastelové? ..mám v šedých očích žlutý prstenec a ten je výraznější, čím jsem hladovější ,)

huxa

ta divně modrá asi bude hodně do zelena, viď? normálně se ti barva očí za celý život nemění, dokonce ani nemáš přesně stejně barevné oči, každé oko má trošku jinou barvy, ale také to neni takový rozdíl. Já je mám stále stejné, ale někdy to nemusím ani přehánět jako braník a pěkně je mám otevříté :)

AndyT

To slyším porvé že by se mohla barva očí sama od sebe měnit . . .

KatkatkaW

já mám šedozelené. když jsem dobře vyspaná, je zelená intenzivní a pozdě večer jsou úplně šedé.