Avatar uživatele
Liliana Steh

Je normální změna barvy očí?

Stává se mi že třeba v 7h ráno se podívám do zrdcadla a mám bleděmodré oči.Když se do toho samého zrdcadla podívám v 14h odpoledne tak už jsou tmavě šedé a v 20h večer jsou zelené.Nepoužívám žádnou kosmetiku na změnu barvy očí ani nic podobného.
Doplňuji:
Drape nebo jak se jmenuješ.V tomto případě by špatné barevné vidění měla celá moje rodina a všichni kamarádi kteří to viděli na vlastní oči.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 4013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nikdy jsem o takto výrazných změnách brvy očí neslyšel. Spíše bych to odhadl na špatné barevné vidění.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NemamSlov

neviem fakt co by to mohlo byt viem fsak ze sa farba oci da zmenit teraz pomocou lasera :D ale ty si asi nesvietis laserom do oci.....mozno je to nejaka anomalia a to by si si mala vazit.....alebo je to nejaky opticky klam :)
Doplňuji:
skus sa poradit s ocnym lekarom :)

Upravil/a: NemamSlov

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ShyDoe

není to třeba , že jste vždy pod jiným úhlem světla ?? nebo se jednou kouknete do zrcadla pod slunečním světlem a pak v noci pod žárovkou ?? :) jinak jsem o tom taky nikdy neslyšela, rozhodně je to zajímavé :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

Já mám ráno oči intenzivně zelené nebo někdy i modré, večer pak úplně šedé. Nebo znám jednu holku, která má ráno oči zelené a večer hnědé.
Myslím, že to není nijak moc vzácný jev.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

J to normální, nevím přesně příčinu, ale souvysí to s dostatkem/ne­dostatkem energie…

Normálně mám hnědozelené oči a když jsem vyčerpaný mývám tmavě hnědé až černé..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Taky se mi mění barva očí, a to ze zelené na šedou a zpět. Ještě k tomu mám levou duhovku o odstín světlejší než pravou. Kdysi na základce jsem měla spolužačku, která měla jedno oko světle modré a druhé zelené a její blond vlasy měly nazelenalý odstín – určitě byla v minulém životě rusalka. Byla velmi krásná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

je to kravina :))

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek