Pokročilý

Zkušenosti s dobírkou

Zajímá mě, jaké jsou všeobecné zkušenosti s dobírkouvou službou v Čr. Zajímá mě jak strana odběratele tak strana odesilatele.

Máte dobré nebo spíš špatné zkušenosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Objednávám zásadně na dobírku nebo přes PPL, kde se platí faktura převodem po obdržení zboží. Zásadně nikdy při objednání jakéhokoliv zboží neposílám předem peníze na účet. Na to, abych živila všelijaké podvodníky, mám svoje těžce vydělané peníze moc ráda.

Další odpovědi:

Zlatý

Má to svoje pro i proti.
Já třeba dost obchoduji na aukru a tam se tedy dobírka moc nepoužívá. Je to jednoduché: 1. je to dražší poštovné a za 2. kupující si to nakonec rozmyslí a dobírku nepřebere a mě se vrátí a jsem v .... protože poštovné vydám ze své kapsy.
Jinak, abych pravdu řekl, ještě se mi nestalo, že by někdo dobírku odmítl, asi jsem vyjímka, ale stejně ji neposkytuji a jen velmi, velmi vyjímečně. Ale článků na fóru je o tom dost.

Pokročilý

Spokojenost!

Zlatý

Česká pošta není nejlevnější, ale vcelku bez problémů.

Osobně se podobnému stylu vyhýbám, raději platím nebo si nechám platit předem na účet. Na dobírku si totiž objednávají různí vyžírkové a vtipálkové - a z tohoto důvodu si sám na dobírku nikdy neobjednávám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.