Jaké máte skušenosti s dopravou PPL

Jaké máte zkušenosti s tímto dopravcem a jaký je postup objednání přepravy? Zdá se mě že moc neprojevují zájem. Koupili jsme křovinořez z Aukra a potřebuji ho nějak dostat domů.Prodejce měl psáno osobní převzetí tak z toho nadšený moc není 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

S PPL mám velmi dobré zkušenosti vždy když si něco na internetu objednám tak si to nechávám přívézt PPL.V den kdy vám mají zboží přivézzt vás ráno kontaktují a zeptají se vás zda jste doma a řeknou vám přibližnou hodinu kdy k vám přijedou. Pokud vám to nevyhovuje je možné se domluvit na jinem dni.

Další odpovědi
Miroslavst

Samozřejmě, že z toho nadšený není, jelikož vy jste nedodržel podmínky prodeje, kde je napsáno osobní převzetí. Ale to jsem nechtěl říkat.
Přepravu zajišťuje tedy prodejce a vy ji zaplatíte. PPL to lze, ale musel by mít s ním smlouvu a tu zřejmě nemá, takže to asi ani nepůjde. No uvidíte jak to dopadne.

Rocker

Je to přesně tak,jak píše Panenka,mám s nimi jen dobré zkušenosti.Je to mnohem lepší než stát dlouhou frontu na poště.

hanulka11

Ve vašem případě se jedná o trochu jinou věc .Vy si je totiž musíte objednat,spíš se dohodnout s tím kdo vám prodal ten křovinořez, aby službu PPL objednal a oni od něj zásilku povezou a vám oznámí kdy vám ji dodají
zde můžete objednat a dohodnout se na místě převzetí zboží.
http://www.ppl.cz/

Jinak jsem také s touto službou moc spokojena je to lepší než pošta . A využívám jí.

ReHu

Zkuste se domluvit na Radiálce.

konstantin

aaaa další okradený zákazník..

Slíbil jsem PPL, že budu psát svoje zkušenosti na fóra k těmto tématům, proto připojím další zkušenost, kterou jsem sice neměl já, ale sestra mé přítelkyně. Takže ji zprostředkovávám široké veřejnosti, aby byli ve výběru přepravce opatrnější!
Jelikož prý využívala často služeb PPL, tak se ji stalo nejednou, že balík dorazil poškozený. Na vlastní oči pak viděla, jak s balíky pracovníci přepravní společnosti zachází.. Prý když přijedou k zákazníkovi, tak balíky přehazují jako by v nich byli cihly. Kašlou na nápisy křehké apod. Taky již nevyužívá služeb PPL. Škoda, že jsem s ní na toto téma nemluvil před mým výběrem přepravce. :(
Je zajímavé, jak se připojili kladné zkušenosti s odkazem na webové stránky PPL.. Vůbec to není podezřelé, že by to psál zaměstnanec přepravní firmy.. :)

Takže, když to shrnu.. DÁVEJTE SI POZOR koho si vybíráte.. Může se Vám totiž stát, že přepravci zaplatíte, lempl z přepravní společnosti to (převozem či manipulací) zničí/poškodí a Vás pak označí jako viníka! (řeknou, že jste to špatně zabalil a nedostanete náhradu za způsobenou škodu)

Vtipné na tom je to, že si za poškození Vašeho balíku ještě zaplatíte!

A smutné na tom je to, že ať se snažíte zabalit balík nejlépe, stejně jej lze nešikovnou manipulací poničit, takže jste odkázaný na šmudly, kteří v přepravní společnosti pracují! :(

Mějte se a doufám, že se Vám nic takového nepřihodí..

Erik

Bohužel mám taky jenom špatné zkušenosti s firmou PPL! TAKŽE NEDOPORUČUJI!

Dvakrát jsem si nechal poslat balík společností PPL a dvakrát mi jej zničili, přičemž nikdy mi reklamaci neuznali! Takže využívám zásadně Českou poštu, která mě zatím nikdy nezklamala!
Taková DHL je taky fajn – sice jsem nemusel nikdy řešit reklamaci (naštěstí), ale z doslechu jsem slyšel, že v případě reklamace jsou ke zákazníkovi vstřícní a slušní.
PPL ikdyž je koupila DHL, nemají firemní slušnost jako DHL.
Raději se poohlédni po jiné firmě!

Lidu

I já mám s přepravní společností PPL jen dobré zkušenosti, pokud internetové obchody nabízejí přepravu touto společností, vždy je využiji. řidič mi vždy zavolá a domluvíme se na termínu dodání, pokud se mi to nehodí, není problém změnit adresu doručení do zaměstnání. Využila jsem i službu Svozu za hotové, kterou umožňují zákazníkům, kteří nemají s PPL smlouvu. Zásilka byla doručena následující den a naprosto bez potíží- mohu jen doporučit.

cat

Dobrý den,
i moje zkušenost je výborná. Pravidelně odebírám zboží od více firem a vždy volím pouze přepravu přes PPL. Ráno mi zavolají a domluví se na termínu doručení. Platba katou je možná (pokud to povolí odesílatel). S reklamacemi mám také jen dobré zkušenosti. Ale vždy záleží na balení. Přepravu je možné objednat i na stránkách www.ppl.cz. Osobně doporučuji jim zavolat a nechat si poradit.

konstantin

Dobrý den,

musím teda říct, že zkušenosti mám příšerné. Nechali jsme přepravovat sklokeramiku v hodnotě 15 tisíc. Zabalil jsem balík aby nedošlo k poškození a oni pak mi poslali email s tím, že balík je poničený a není možné jej předat. Ve výsledku mi napsali, že jsem jej špatně zabalil a že mi neuznají reklamaci! Takže jsem přišel o desku a ještě jsem jim to zaplatil. Nechtěji s Vámi o tom komunikovat a k zákaznikovi se staví zády. Na fotkách co mi posílali byl obal zásliky v pořádku, takže mi ani neodpověděli na dotaz, jak zjistili, že je balík poškozený. Prostě zloději, kteří to hodí na Vás. Takže doporučuji DHL a nikoliv pofidérní firmu jako je PPL! Hrůza! Jestli chce někdo přijít o zásilku a peníze, pak to riskujte s PPL.