Jak dlouho trvá,než mi dojde objednané zboží na dobírku?

Prosím vás,jak dlouho může trvat,než mi přijde objednané zboží na dobírku?

Nejlepší odpověď
kropitko

To je různé,záleží na tom,jestli ho mají skladem,mě to jednou trvalo i dva měsíce. Určitě,když jste si zboží objednával/a,tak tam byly uvedeny podmínky dodání.Tak to zkuste najít a kouknout se,případně se informujte e-mailem,nebo telefonicky

Další odpovědi
annas

Jak napsala Kropítko, čekací doba je různě dlouhá. Když si objednám něco z internetové lékárny nebo elektroniku, mám zboží doma hned druhý den. Mám s dobírkou dobré zkušenosti – většinou mně dojde zboží nejpozději do týdne.
Firmy se snaží rychle zákazníkovi vyhovět. Pokud nemají zboží na skladě, oznámí Vám termín dodání.

Wareg

Pokud mají zboží na skladě, je to otázka 2–4 dní.

panenka

JÁ na dobirku objednávám hodně často a pokud to mají tak do dvou dnů to mám doma.

SinceX

U elektroniky je to převážně do 24 hodin, u léků a jiných, pro život důležité prostředky do 24h a knížky, časopisy, květiny do týdne určitě, ale zase to záleží, jestli jsi si to objednával z ciziny tak to může dojít až do měsíce :)