Avatar uživatele
mikiva

zkušenosti s AUKREM

jaké máte zkušenosti s nakupováním přes AUKRO?Dostali jste vždy věc,kterou jste zaplatili?Díky .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Zkušenosti mám dobré. Vždy jsem dostala co jsem chtěla :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Tak bezpočet podvodů se tam teda neděje, ale rozhodně se najde někdo, kdo nejedná úplně fér. Já mám za sebou už několik deítek (přes stovku) obchodů, a musím zaklepat, zatím bezproblému.

Když kouknete na komentáře, dost Vám to poví.

Ale zároveň jsou lidé (blbci), kteří při prvním náznaku nespokojenosti dávají negativní hodnocení, místo toho, aby to probrali s prodejcem, který obvykle jedná ku prospěchu zákazníka.

20 000 tisíc Vám sice Aukro nedá, to je zase o něčem jiném. Aukro pojišťuje aukce proti ztrátám do 20 000, ale nevím přesně, na co se to vztahuje. Nejspíš kdybyste zaplatila 5000 za věc, a ta vám nepřišla, nebo přišla jiná, a prodejce by odmítal peníze vrátit, dostanete je od aukra (a to pak na prodejce nejspíš pošle svoje gorily).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Ano, zatím jsem dostala zboží, které jsem vydražila a v odpovídající kvalitě. Věřím, ale že podvodů se tam děje bezpočet, jenže to není už o Aukru, ale o lidech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Já jsem spokojený. O věc se nemusíte obávat. Aukro je dobrá věc. Četl jsem, když nedostanete to co jste si zaplatila, dají vám 20000,–.

Zdroj: http://www.au­kro.cz/country_pa­ges/56/0/educa­tion/pok/index­.php

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sakai

je dobré si pořádně přečíst, co se nabízí, a když to není úplně jasné, je možné se prodávajícího zeptat. Pokud prodáváte sama, je nutné předmět popsat přesně. Tak se předejde případným problémům. Též mám za sebou několik obchodů a jediný problém nastal, když jsem přistoupil na náhradní plnění (vydražený předmět už „nebyl na skladě“). To už příště neudělám. Podvody se tam asi dějí, ale spíš na finanční úřad, a to nemusí (většinou) kupujícího zajímat. Jinak považuji obchodování na Aukru za bezpečné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alibaba

Zkušenost velmi dobrá, neměla jsem zatím žádné problémy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
georga

Většinou jen nakupuji a doposud jsem neměla žádné potíže s prodejci. S nakupováním na AUKRU jsem spokojená.

před 5156 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek