Bronzový

Aukro zkušenosti

Zdravím, začal jsem používat aukro prvně.

Dotazy:
Poplatky za vystavení zboží se musí uhradit do jaké doby od vystavení předmětu?
Když dá někdo "kup ted", tak se aukce už uzavře? A mě přijdou na email jeho os. údaje a zboží mu zašlu nebo jak to funguje?

Děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Poplatky se hradí měsíčně -přijde ti vyučtování na e-mail nebo je to i ve vyučtování přímo ve tvém účtu na aukru.
Když dá někdo kup teď tak se pro ostatní aukce uzavře - pokud nemáš víc stejných výrobků.
Po ukončení aukce vám přijdou navzájem iniciály na e-mail. Jemu účet kam pošle peníze a tobě adresa kam pošleš zboží.

Další odpovědi:

Jen doplním, co píše NikkiHeat - po ukončení aukce se s kupujícím dohodneš, jakou formou proběhne placení i zaslání (předání) zboží a poté se s kupujícím můžete vzájemně ohodnotit (průběh transakce...) - toto hodnocení pak může být pro dalšího partnera vodítkem při výběru další aukce.
___
Já jsem dosud vždycky preferoval osobní předání předmětu i hotovosti - takže nemám žádnou negativní zkušenost.

Bronzový

A proč si podmínky nepřečtete přímo na aukru?
Já neplatím měsíčně, vložím si na svůj účet danou sumu a nestarám se o poplatky,aukro mne samo upozorní,že mám malý "kredit"že bych měl navýšit!!!Jinak je to jen a pouze jak si to nastavíš!!!!A peníze za prodej mého zboží-požaduji na svůj účet u dané banky,jen výjímečně PayU aukra(což je ale rychlejší).Přijdou peníze-odešlu,hotovo a aukro si provizi a poplatky strhne z mého účtu na aukru
Doplňuji:
Kup teď -záleží na nastavení-pkd někdo normálně přihodí,tak ne ale když někdou "koupí teď" tak pro ostatní aukce zkončila (pokud není vícero stejného zboží!!)Zaplacení se vyžaduje většinou do max týdne,pak se upozornuje atd. a poslední odpo-ano dostanete info v e-mailu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 264
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.