skorcovaz

Prodej auta přes Aukro.cz

Vyplatí se prodávat auto přes Aukro.cz? Jaké jsou tam poplatky za vystavení a jaké je provize za prodej?
Předem Vám moc děkuji za odpovědi!

Nejlepší odpověď
Lucijej

Výše poplatku za vložení nabídky do sekcí Automobily, Motocykly, Automobily – Veteráni, Motocykly – Veteráni je pevná a nezávisí na počáteční ceně. V případech úspěšně skončených transakcí, jejichž předmětem je Automobil, Motocykl, Veterán nebo Nemovitost, nebude Aukrem účtována žádná provize. Poplatky za vložení nabídky do jednotlivých kategorií jsou uvedeny v tabulce níže:

Kategorie Poplatek
Automobily 150 Kč
Automobily – Veteráni, Motocykly – Veteráni 120 Kč
Motocykly 90 Kč

Zdroj: http://aukro.cz/hel­p_item.php?item=502

Michálek1245

Chlapče, chlapče, vykašlal bych se na to a radši bych volil třeba výkup aut Plzeň https://autaku­pujeme.cz/vykup-aut-plzen/ nebo jiné autobazary. Přes Aukro jsem kdysi prodával hodně, náhradní díly, staré motorky, staré stroje a bylo to v pohodě. Dneska je to ale směska různých podvodníčků, překupníků a osobně bych měl strach, že zrovna u prodeje na Aukru bych musel zařizovat veškeré papírování, jinak bych se vystavil tomu, že nový majitel auto třeba vůbec nepřepíše.