OLDA321

Obchodování na aukru..

Zdravím,
asi před 14ti dny jsem na aukru vystavil nabídku a následně jsem ji i prodal, ale ještě mi nepřišla žadna složenka nebo mail, že mam něco zaplatit. Nevíte někdo jak dlouho to trvá?

Odpovědi
Lucijej

Myslíš platbu Aukru za vystavení nabídky? Mě chodí info mejl tak jednou za půl roku. Ale když si naklikáš moje aukro – můj účet – vyúčtování , tak tam máš vypsáno kolik je potřeba zaplatit a na jaký účet.

MacChill

viz nápověda na Aukru:

Zdroj: http://aukro.cz/hel­p_item.php?tid=90&­item=559&zoom=N

Natty*

Přesně na to jsem se také chtěla zeptat, jen jsem danou věc neprodala. Děkuji za položení otázky a následné odpovědi 😁