maruš

Inzerát na Aukru.

Mohl by jste mi ,prosím,někdo napsat krok za krokem podrobně,jak inzerovat na Aukru.Stále se mi to nějak nedaří.Děkuji.
Doplňuji:
Ano,jsem zaregistrovaná.

Nejlepší odpověď
tom004

Po přihlášení,nahoře v liště klikneš na >prodat<.Potom Tě to vede dál.Každý krok se dá vrátit,a u každého je možnost vysvětlení.Mně se to napoprvé taky nepovedlo,ale je to fakt jednoduché.Neboj se toho,a klidně zkoušej.
Doplňuji:
Ještě doplním.V pře­posledním okně se objeví náhled inzerátu tak,jak bude skutečně vypadat na ploše.Když budeš spokojená,odklikneš umístit,a je to.Když nebudeš,klidně ho smažeš,a vrátíš se na začátek.

Další odpovědi
Michal Kole

Aukro má vlastní nápovědu. Začal bych pátrat tam 🙂 http://aukro.cz/hel­p.php?mm=1

anonym

V prvé řadě musíš být zaregistrovaná ! Jseš?