Malvína

Zkoušeli jste vařit z kuchařky Julie Child?

Známá paní kuchařka, která svou knihou do Ameriky vnesla francouzské recepty a kulturu.
Zajímá mě, zda někdo z vás vlastní její kuchařku, popřípadě jste vyzkoušeli některý z receptů? Srdce mé po ní zaplesalo.

Odpovědi
aliendrone

Neznám, tudíž nikoliv. Mám po bábí kuchařku od paní Rettigové (ještě z 1. republiky), jinak si k „laborování“ (poněkud trefnější termín pro mé vaření) vystačím s internetem. ;) :)