mokrost

Zkontrolujete mi, jestli mám tento článek seřazený dobře?

Zdravím, mám tady jedno úlohu která mi vůbec nedává smysl, ale i tak jsem se ji pokusil udělat nějak logicky.
Zkontrolujete mi prosím jestli to mám dobře? Předem děkuji.

Uspořádej následující úryvky tak, aby sestavený text dával smysl:

  1. Po osmdesátce nemá cenu začínat s učením.
  2. Po šestnáctém roce už Vám zůstane přízvuk.

3 Posuďte sama: dvouleté dítě se naučí jazyk raz dva.
4 Po padesátce jste stále dokolečka u první lekce.

Já jsem to seřadil chronologicky, čili: 3, 2, 4, 1

Odpovědi
ivzez

I já bych ta tvrzení seřadila chronologicky,
ale za článek bych je nevydávala.

Možná jde o jednotlivé věty vytržené z nějakého článku,
ale tyto čtyři věty netvoří článek.

aliendrone

Hmmm, sestavený text (ať ho seřadíš jakkoliv) NEDÁVÁ celkový smysl. Jde o vzájemně nesouvisící věty. Je to prostě VYLOŽENĚ BLBÁ úloha, vymyšlená neschopným učitelem.

Tvůj postup (seřazení) hodnotím jako správný (je v něm temporální logika), předpokládám, že to má být „správné řešení“ dementě formulované úlohy, v úvahu připadá nejen vzestupné, ale i sestupné řešení.(tedy OPAČNÉ pořadí) Bohužel díky idiocii tvůrce úlohy se není čeho chytit a tudíž nelze určit prioritu řešení. Upřednostním vzestupné řešení, protože lidem věk přibývá. (jakkoliv tento fakt s řešením úlohy exaktně NEMÁ nic polečného) :)

Pánbůh nás chraň před takovými „učiteli“!!! :/ :(