Život po Životě – Posmrtný život

Jaká máte na to názor ? Jak by se daly vysvětlit nadpřirozené jevy (duchy), zážitky blízkosti smrti (klinická smrt) a mnoho dalšího ..i sny mají nějaký význam. Svět se dělí na hmotný i nehmotný svět a my uznáváme hmotný a nehmotný je pro nás kus tajemna.Vše se dá vysvětlit a vše ne ..existuje jistý paradox ! Je jen na nás, jak si to přebereme…toto bádání vzali pod pokličku poslední dobou vědci, hlavně pan Dr. Moody

Jinak doporučuji : Nde.Okamzite.Eu – Vše o klin. smrti

Nejlepší odpověď
BEAES

Věřím, že je něco po životě, duše neumírá…kdo zažil klinickou smrt, viděl něco utajeného, určitě si to ti lidé nevymysleli, stalo se to mnohým.

Další odpovědi
Bumbes

Jako těžký pragmatik konkrétně na tyto jevy nevěřím. Jedinné co dokážu akceptovat je sugesce, telepatie, hypnóza a podobné alespoň částečně vědecky zmapované aktivity.
Paradoxně věřím v určitou vědeckou formu boha – zdá se mi totiž, že lidstvo je genetický pokus nějakých UFOnů kteří si občas přiletí svůj experiment zkontrolovat (únosy mimozemšťany). Jak jinak si mám vysvětlit, že naši geneticky nejbližší příbuzní jsou prase a orangutan?
A jak je možné, že obrazové ztvárnění Pánaboha našimi praprapředky podezřele připomíná kosmonauta ve skafandru?!?

mosoj

Slibuji, že dám vědět ! Pokud mají na onom světě nebo v nebi inet. Do pekla se nedostanu tam prý jsme právě nyní na Zemi.

anonym

zdá se mi, že „posmrtny zivot“ muze existovat opravdu jen v detech kazdeho z nas. Jen to neberte doslova 😉 .. predavame jim zkusenosti i velky kus „stavebniho planu“ primo z nas .. neni to tak spatne, jak by se mohlo zdat, dava to zivotu smysl.

zazitky blizke smrti snad radeji berme trochu s rezervou, uvedomte si ze telo odchazi, smysly prestavaji fungovat a clovek muze vnimat veci s jinou intenzitou i velmi zmatene

//

ty stranky i informace na nich jsou záměrně dost zkreslované aby se dosáhlo pořadovaného efektu (viz stranky lidí světla 🙂 ) pokud se o nde zajímáte raději zkuste lépe prověřené zdroje http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ne­ar_death_expe­rience (i mezi odkazy uplne dole)