Klinická smrt

Jaký máte názor na klinickou smrt ?

Cesta tunelem, setkání se světlem a zemřelými přáteli či rodiči nebo panoramatický přehled života od dětství až po současnost. To jsou jen nejznámější, celkem pozitivní zážitky lidí, kteří prošli klinickou smrtí.

Více zde : http://www.nde­.okamzite.eu/

Nejlepší odpověď
anonym

Možná pravda,možná přání otcem myšlenky.Možná jakýsi „udělátor“ v mozku,snažící se o klidný odchod.A prý má každý jednoho anděla.Možná.

Další odpovědi
ten který je

Pamatuji se na našeho učitele fyziky který měl těžkou autonehodu a byl v klinické smrti.Přiznal že měl podobné zážitky jako někteří lidé – světlo,tunel.Byl materialista ale tento zážitek byl pro něj velice silný.

Chandler

guentos : Jak se ti to povedlo? :)

quentos

měl jsem zatím jen astrální mimotělní zážitek, klinickou smrt jsem díkybohu nezažil. Astrál byl děsivý a krásný zároveň – myslím, že s klinickou smrtí to bude podobné; ovšem názor ne ni mít nemohu, dokud ji sám naprožiju.

Miroslavst

Možná to bude znít bláznivě, ale klidně bych to vyzkoušel a na vlastní kůži chtěl prožít a zjistit co se děje.
Ale jen a jen v nemocnici napojený na přístroje za dohledu lékařů, aby mě mohli vrátit. Vím, se to nikdy nestane, ale láká mě to neznámo.
Taky bych ale chtěl vědět, jestli bych si z toho něco pamatoval.

Wolf_Net

Tak snad to bude 3D 🙂
Názor jako takový sdělím při první seanci…