Lenča59

Existuje telepatie?

jendou u mě spala kamarádka, a když už jsme šly spát, rovně jsme si lehly vedle sebe a zkoušely si posílat myšlenky :D Řakli jsme si že teď si budeme telepatovat písmena. Vždycky jsme zavřeli oči, já si představila písmeno K a pak jak mizí v mlze. Uhádla to. Ona si představila C a já to taky na poprvý uhádla. Pak si představovala strom (Samozřejmě jsme si neříkali co si představujeme!!!) a mě se oběvil takovej obrázek, nějakého tmavého lesu , nějaký strom a kořeny. Řekla jsem jí „kořen? No jakoby strom?“ a od ní jsem uslyšela jenom „HHHHNN!!!!“ :D

Nejlepší odpověď
quentos

Dříve existovala běžně, dnes tato schopnost u lidí mizí. Nicméně u mimořádně citlivých jedinců, lidí disponujících zvláštním darem shůry či u těch, které pojí silné pouto (což je možná případ vás dvou), nejsou takovéto případy neobvyklé.

Další odpovědi
hanny 2

Myslím,že ano.Někdy se mi stává,že si na někoho vzpomenu,třeba i koho jsem dlouho neviděla ani neslyšela a on/ona mi najednou zavolá.

Sůwa

Ano, telepatie existuje. Za svůj, již poměrně dlouhý život jsem se o tom mnohokrát přesvědčila.

anonym

Ano existuje.
Je to vědní obor veterináře, který léči paty telatům.

zzzzz

Možná je to telepatie, možná náhoda, ale snad každý alespoň jednou něco podobného telepatii zažil. Už se mi pár krát stalo, že jsem chtěla zavolat manželovi, sotva jsem vzala telefon do ruky, tak zazvonil a volal manžel.

tom004

Určitě. A u nás doma funguje, ta oční, dokonale. Manželka se jenom podívá a já hned vím co jsem provedl, nebo neudělal. 🙂

Orange

Ne je to hovadina.

anonym

Telepatie je jenom pouhá náhoda a nic více – lidé nemají žádné nadpřirozené schopnosti.

Lenča59

hanny 2 taky se mi někdy stane :) nebo si na někoho vzpomenu a najednou ho potkám 🙂

Lenča59

Dědvševěd si trapnej…;D

Lenča59

Dědvševěd si trapnej…;D

anonym

dík