Avatar uživatele
Lenča59

Existuje telepatie?

jendou u mě spala kamarádka, a když už jsme šly spát, rovně jsme si lehly vedle sebe a zkoušely si posílat myšlenky :D Řakli jsme si že teď si budeme telepatovat písmena. Vždycky jsme zavřeli oči, já si představila písmeno K a pak jak mizí v mlze. Uhádla to. Ona si představila C a já to taky na poprvý uhádla. Pak si představovala strom (Samozřejmě jsme si neříkali co si představujeme!!!) a mě se oběvil takovej obrázek, nějakého tmavého lesu , nějaký strom a kořeny. Řekla jsem jí „kořen? No jakoby strom?“ a od ní jsem uslyšela jenom „HHHHNN!!!!“ :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, Speed77 před 4161 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Dříve existovala běžně, dnes tato schopnost u lidí mizí. Nicméně u mimořádně citlivých jedinců, lidí disponujících zvláštním darem shůry či u těch, které pojí silné pouto (což je možná případ vás dvou), nejsou takovéto případy neobvyklé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Myslím,že ano.Někdy se mi stává,že si na někoho vzpomenu,třeba i koho jsem dlouho neviděla ani neslyšela a on/ona mi najednou zavolá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Ano, telepatie existuje. Za svůj, již poměrně dlouhý život jsem se o tom mnohokrát přesvědčila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano existuje.
Je to vědní obor veterináře, který léči paty telatům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Možná je to telepatie, možná náhoda, ale snad každý alespoň jednou něco podobného telepatii zažil. Už se mi pár krát stalo, že jsem chtěla zavolat manželovi, sotva jsem vzala telefon do ruky, tak zazvonil a volal manžel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Určitě. A u nás doma funguje, ta oční, dokonale. Manželka se jenom podívá a já hned vím co jsem provedl, nebo neudělal. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Ne je to hovadina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Telepatie je jenom pouhá náhoda a nic více – lidé nemají žádné nadpřirozené schopnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lenča59

hanny 2 taky se mi někdy stane :) nebo si na někoho vzpomenu a najednou ho potkám 🙂

před 4161 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lenča59

Dědvševěd si trapnej…;D

před 4161 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lenča59

Dědvševěd si trapnej…;D

před 4161 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

dík

před 4161 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek