♥♥♥

Zimní radovánky na sjezdovce. (ANKETA)

Co máte radši (na čem jezdíte) když jedete někam na sjezdovku v zimě, snowboard nebo lyže?
Doplňuji:
Omlouvám se, že jsem zde zapoměla možnost: NĚCO JINÉHO (např. běžky), ale vlastně jsem to udělala tak trochu schválně, protože jsem chtěla vidk kolik z vás má rádo SNOWBOARD

Nejlepší odpověď
Lucijej

LYŽE

Jezdím na obojím, ale se snowboardem jse začala mnohem déle.
Ani běžkama neopovrchnu :o)

Další odpovědi
alex.agent

LYŽE

Doplňuji:
Lyže jsou taková klasika :)

Drap

ani jedno, nerad jezdím si nějam v zimě zajezdit.

Chybí mě další možnost, Nejraději mám běžky.

Poklička

LYŽE

Damiana

Nemohu jezdit... (nejsou peníze, ze zdravotních důvodů, jinak)

… protože to neumím:-)
A ani mě nikdy klasické zimní sporty nebraly.
Místo Fisherek raději „nazouvám“ Hellerky:-)

Pájo

LYŽE

Rocker

LYŽE

Wang

LYŽE