Avatar uživatele
anonym

ZELENÁ MOČ

NEVÍM CO ZNAMENÁ,KDYŽ JSEM VYMOČILA ZELENOU MOČ

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5047 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nejste těhotná,pokročilé stadium těhotenství??

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Zkuste se podívat na uvedenou stránku. Najdete v ni (ale i na jiných stránkách) přehled o různém zabarvení moči, co je vyvolává, případně příznak choroby.

V tabulce je uvedena barva zelenohnědá, zelená přímo ne. Musíte posoudit sama.

Ale každopádně byste měla navštívit lékaře.
Když bude vše v pořádku, uklidní Vás to.

Zdroj: http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Vy%C5%A­1et%C5%99en%C3%AD_mo%C4%­8Di/Fyzik%C3%A1ln%­C3%AD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

dr. House by řekl: „Vyčurala jste hráškovou polívku. Nic zajímavýho.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nemělo by se stát nic zřejmě se jedná jen o překyselení organismu.Moje známá měla zelenou moč v těhotenství udělali jí test na cukry a bilkoviny a vše měla v pořádku.Takže si myslím že by se o nic vážného jednat nemělo.Pokud si ale chcete být 100% jistá tak navštivte doktora který vám 100% určitě vaši otázku zodpoví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

Každý má různou, ale změna barvy může značit někdy i alarm o vznikajícím zdravotním problému. Doporučuji návštěvu lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vyneve

podle barvy by to mohl být bilirubin- což značí problém s játry nebo žluč.cestami, žlučníkem.
pokud se to opakuje celý den-více dní, rozhodně vyhledat vyšetření a objasnit důvod náhlé změny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

V prvé řadě se zamyslete co jste jedla a pila.Jedna moje kamarádka běžela k doktorovi se synem,který močil krev,ale nakonec se z toho vyklubala čarvená řepa,kterou den před tím konzumoval.Kdyby tato barva moči setrvávala,nebo ještě přibyly nějaké potíže,pak běžte k tomu doktorovi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Pokud jste těhotná,tak Vám zřejmě odtéká plodová voda

před 5047 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek