jojo2014

Zdravím,Můžu mít zánět bělma?

Když chodím do školy mám jak kdyby pocit unaveného pravého oka(jako kdyby jsem se díval do slunka).O Víkendu je to lepší protože sem doma.Předtím jsem měl zánět spojivek ze svařováni bez ochrany (jenom příhlížel) Můžete ještě napsat co by to mohlo být.Díky za odpovědi(co to muže byt proč mám ty žilky tak??)Fotky zde: https://youtu­.be/jlkgwdPu7U4
Doplňuji:
Zítra jdu k doktorce

Nejlepší odpověď
redy

Taky mám ty žilky – doktor říkal že to mám z toho čumění na net.
Ale před tím se mi zeptal jestli sem netahala něco těžkýho,já na to že ne.

Tak zajdi za doktorem a uvidíš-

Další odpovědi
Katelinka175

Zajdi si k doktorovi -_-

Lamalam

Jestli existuje zánět bělma, to netuším. Copak ti na tuto otázku odpověděl tvůj lékař?

jojo2014

Chodím tam často už mě to štve.Jsem tam byl před týdnem a dostal jsem kapky a řekla že si toho nemám šímat a nešahat a pořad stejný,taky jsem to tak měl tak nevím :(