Klarisa

Zamilovala jsem se do bezdomovce

Rozešla jsem se s mužem,o kterém jsem už psala,protože jsem k němu nic necítila a tušila jsem,že je lhář,což se potvrdilo.Problém je,že poskytl přístřeší bezdomovci a on mu na oplátku vaří.uklízí a spravuje dům a dává skoro celý důchod.Je to hodný a dobrý člověk a já jelikož jsem tam chodila za tím druhým jsem se do něj zamilovala a nevěděla jestli i on do mě.rozešla jsem se tedy s tím prvním a druhý den vyznala lásku bezdomovci.riskla jsem to a získala lásku,protože i jemu jsem se líbila.Takže se scházíme v domě bývalého přítele když je v práci.Nevím jak to dopadne až zjistí jak se věci mají a bezdomovce vyhodí.Na stará kolena si připadám jak v nějakém filmu nebo románu.Myslím,že bych mu měla říct jak to je abych tam nemusela chodit tajně jak zloděj,ale mám strach,že bude naštvaný a mého milého vyhodí.Já si ho domu vzít nemůžu,protože je nás plný byt a musel by spát v kuchyni na zemi.Tak nevím co mám dělat,pokračovat v tajných schůzkách nebo říct pravdu.Chci jen dodat,že s tím prvním jsem nespala a s druhým(bezdo­movcem)ano,pro­tože ho mám opravdu ráda.
Doplňuji:
Proč si každý myslí,že všichni bezdomovci pijí.Přitom člověk se kterým jsem se rozešla je alkoholi a násilník a možná vrah.Je to zlý člověk,proto jsem se s ním rozešla.

Nejlepší odpověď
iwetax

Věřím že milovat bezdomovce není problém. Každopádně už bezdomovec není, když bydlí u expřítele. Můžete se přestěhovat do podnájmu, může si najít práci. Za prací a za novím životem můžete jít oba do většího města.
Lidí bez domova bude přibívat, za minulí rok bylo nařízeno 200 000 exekucí. Lidé si berou půjčky a pak přijdou o bydlení. Mají exekuci na plat a nemají motivaci pracovat.
Přeji vám štěstí a nenechte si to zkazit okolím. Je to váš život!!

Další odpovědi
magicm18

Reknu to uprimne co si myslim s muzem alkoholikem jste nemela stesti a jak pisete ani zadny rozumny zivot.Pak se najde nekdo kdo vas pochopi a nabidne vam to co vam chybi bez zavazku,bez nejakeho mysleni na to ze se plati najem a i sposta jinych veci.ABSOLUTNE NERIKAM ZE KDYZ JE BEZDOMOVCEM JE SPATNY,Ale prosim vas dejte si pozor abyste ve sve osamnelosti a zivota bez LASKY s alkoholikem se jeste vice nespalila.TZN.vztah bude tak dlouho pokud vas nevyzdime a poohlidne se po nove.No MOZNA TO JESTE NEZNATE ALE TREBA HO DATE JAK SE RIKA DO PUCU A AZ MU BUDE HEJ TAK ZAS SI NAJDE SE SVEMY ARGUMENTY JINOU.MYSLYM SI ZE S VAMI BUDE DO TE DOBY KDY BUDETE DOJNA KRAVA.Vstah s tim vasi manzelem si myslim jste uz asi sama vzdala.Tak rozum do hrsti a preji vam moc stesti ve vasem zivote.Vim ,ze se vam moje odpoved nemusi libit ,ale tak to uprimne receno vidim …ja.Preji hodne stesti v zivote.

vodra

tak to máš těžký,člověk se typickým bezdomovcem,co chlastá krabičáky nestane,pokud nemá vyloženě pech jen,tak,vždycky existuje nějakej příjem,když ne podpora,tak sociálka atd.,to je fuk.., ty to musíš cítit,ženský to maj s těma pocitama těžký,pokud s tím prvním nechodíš,není nemorální scházet se s tím druhým v jeho domě,jestli vás pak vyhodí,nebo ztluče baseballovou pálkou,je druhá věc,v každym případě hodně štěstí…,