Avatar uživatele
Klarisa

Zamilovala jsem se do bezdomovce

Rozešla jsem se s mužem,o kterém jsem už psala,protože jsem k němu nic necítila a tušila jsem,že je lhář,což se potvrdilo.Problém je,že poskytl přístřeší bezdomovci a on mu na oplátku vaří.uklízí a spravuje dům a dává skoro celý důchod.Je to hodný a dobrý člověk a já jelikož jsem tam chodila za tím druhým jsem se do něj zamilovala a nevěděla jestli i on do mě.rozešla jsem se tedy s tím prvním a druhý den vyznala lásku bezdomovci.riskla jsem to a získala lásku,protože i jemu jsem se líbila.Takže se scházíme v domě bývalého přítele když je v práci.Nevím jak to dopadne až zjistí jak se věci mají a bezdomovce vyhodí.Na stará kolena si připadám jak v nějakém filmu nebo románu.Myslím,že bych mu měla říct jak to je abych tam nemusela chodit tajně jak zloděj,ale mám strach,že bude naštvaný a mého milého vyhodí.Já si ho domu vzít nemůžu,protože je nás plný byt a musel by spát v kuchyni na zemi.Tak nevím co mám dělat,pokračovat v tajných schůzkách nebo říct pravdu.Chci jen dodat,že s tím prvním jsem nespala a s druhým(bezdo­movcem)ano,pro­tože ho mám opravdu ráda.
Doplňuji:
Proč si každý myslí,že všichni bezdomovci pijí.Přitom člověk se kterým jsem se rozešla je alkoholi a násilník a možná vrah.Je to zlý člověk,proto jsem se s ním rozešla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? magicm18, iwetax před 5186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iwetax

Věřím že milovat bezdomovce není problém. Každopádně už bezdomovec není, když bydlí u expřítele. Můžete se přestěhovat do podnájmu, může si najít práci. Za prací a za novím životem můžete jít oba do většího města.
Lidí bez domova bude přibívat, za minulí rok bylo nařízeno 200 000 exekucí. Lidé si berou půjčky a pak přijdou o bydlení. Mají exekuci na plat a nemají motivaci pracovat.
Přeji vám štěstí a nenechte si to zkazit okolím. Je to váš život!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
magicm18

Reknu to uprimne co si myslim s muzem alkoholikem jste nemela stesti a jak pisete ani zadny rozumny zivot.Pak se najde nekdo kdo vas pochopi a nabidne vam to co vam chybi bez zavazku,bez nejakeho mysleni na to ze se plati najem a i sposta jinych veci.ABSOLUTNE NERIKAM ZE KDYZ JE BEZDOMOVCEM JE SPATNY,Ale prosim vas dejte si pozor abyste ve sve osamnelosti a zivota bez LASKY s alkoholikem se jeste vice nespalila.TZN.vztah bude tak dlouho pokud vas nevyzdime a poohlidne se po nove.No MOZNA TO JESTE NEZNATE ALE TREBA HO DATE JAK SE RIKA DO PUCU A AZ MU BUDE HEJ TAK ZAS SI NAJDE SE SVEMY ARGUMENTY JINOU.MYSLYM SI ZE S VAMI BUDE DO TE DOBY KDY BUDETE DOJNA KRAVA.Vstah s tim vasi manzelem si myslim jste uz asi sama vzdala.Tak rozum do hrsti a preji vam moc stesti ve vasem zivote.Vim ,ze se vam moje odpoved nemusi libit ,ale tak to uprimne receno vidim …ja.Preji hodne stesti v zivote.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vodra

tak to máš těžký,člověk se typickým bezdomovcem,co chlastá krabičáky nestane,pokud nemá vyloženě pech jen,tak,vždycky existuje nějakej příjem,když ne podpora,tak sociálka atd.,to je fuk.., ty to musíš cítit,ženský to maj s těma pocitama těžký,pokud s tím prvním nechodíš,není nemorální scházet se s tím druhým v jeho domě,jestli vás pak vyhodí,nebo ztluče baseballovou pálkou,je druhá věc,v každym případě hodně štěstí…,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek