BenaDrky

Jsem zamilovaná nebo ne?

Ahoj mohu se zeptat jestli když sem dneska byla venku z klukem a po době co sem s ním seděla na lavičce a škádlili jsme se a jak mi začala být zima tak sem se přitulila k jeho ruce a držela jsem se ho potom jsme šli na zastávku a líbali jsme se a pořád mě provokoval a mě to nevadilo.Co mám dělat asi jsem zamilovaná viďte.

Nejlepší odpověď
anonym

To bys ale měla vědět Ty. Za Tvoje pocity nikdo z nás není odpovědný a nikdo do Tebe také nevidí. Co cítíš, musíš vědět sama.

Další odpovědi
huxa

jestli seš zamilovaná se nepozná dle toho, co jsi dělala (alespoň né, dle toho, co jsi napsala), ale co jsi cítila

Beer4Real

Měla jsi napsat spíš do Brava, ale jestli je otázka myšlena vážně, tak by mohla kandidovat na nejstupidnější otázku století :)

Nelie

Tvoje otázka mě docela rozesmála.To by jsi měla vědět spíš ty..Ty musíš vědět jestli k dotyčnému něco cítíš a né se ptát ostatních..

BenaDrky

Já si myslím,že ho miluji ale on mě ne on se bojí abych se do něj nezamilovala