Záludná čeština

jaké y/i by jste napsali ve větě
My děti jsme nesouhlasil_

Nejlepší odpověď
annas

O jakou jde záludnost? Přece TY DĚTI NESOUHLASILY.

Další odpovědi
hanulka11

já napíši nesouhlasily protože -ty děti

Anizbor

My děti jsme nesouhlasily.

Mili @

YYYY –

verka

Myslím, že stačí jedna správná odpověď, proč to opakovat!

1popelka1

Verko, že to nepíšete každému, kdo se opičí, můžu vám hnedka dát seznam, často se opakuje jedna uživatelka… odpověd již napsána a ona ji stejně zopakuje…

annas

Popelko, děkuji. Odpověděla jsem o 3 minuty později, nemohla jsem odpovědi otevřít.

Verko, podívejte se na své odpovědi. U nich to nevadí? Mezi Vašimi názorovými odpověďmi uvedu aspoň tyto:

Vaše odpověď je v pořadí jako čtvrtá. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/objevil-ameriku-colombus

Třetí v pořadí:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ahoj-potrebuju-poradit-jak-spravne-rozriznout-rybu-jestli-od-ocasu-k-hlave-nebo-od-hlavy-k-ocasu

Napište to všem, kteří napíší odpověď i po několika hodinách …