Lorelai

Zajímá se tu někdo o krasobruslení?

Nějak jsem se do něj zbláznila, ale nikdo v mém okolí to nesdílí :D Kdybyste někdo chtěl pokecat po mailu 🙂
Doplňuji:
To bys byla hodná, chtěla bych se zeptat na nějaké otázky a celkově si popovídat 🙂

Odpovědi
Musa.21

Moje kamarádka dříve chodila na krasobruslení, ale už přestala. Když takbych jí o tom pověděla a mohli by jste si o tom popovídat přes e-mail.
Doplňuji:
Mohla by ti s něčím poradit, kdybys chtěla. Ale nevím jestli bude souhlasit.