annas

Zajímá mě, zda se v louisianských lesích skrývá nebezpečné monstrum, nebo jde o podvod?

Opět – rozdílné informace, potřebuji si je srovnat. Děkuji.

Nejlepší odpověď
vagra

V prosinci minulého roku se lovci jelenů Tylerovi Gambleovi podařilo vyfotografovat neznámé monstrum. I když většina lidí si myslí, že jde o počítačově vytvořený obrázek, Gamble si vehementně stojí zatím, že jde o skutečnou fotografii.
Ten tvrdí, že si všimnul pohybu ve tmě a začal fotografovat. „Když jsem si pak fotku prohlédl doma na počítači, vyděsil jsem se,“ říká Gamble. Fotku prý nijak neupravoval. „Jsem moc rád, že na mě to monstrum nezaútočilo. Kdo ví, jak bych dopadl,“ komentoval celou situaci mladý lovec.
Je tedy možné, že se v louisianských lesích skrývá nebezpečné monstrum? Nebo se jedná o další podvrh, kterých známe z historie už tisíce?
Uvedená fotografie je na zdrojové adrese

Zdroj: http://procpro­to.cz/zahady/po­divne-ukazy/monstrum-z-louisiany-podvod-nebo-skutecny-prizrak/