Natalka2010

Začínám s capoeirou… jak na to?

Capoeira mě úplně okouzlila :D strašně ráda bych ji dělala, ale umím sotva hvězdu. Věřím, že vše se dá časem naučit.
Jak jste s capoeirou začínali vy????

A hlavní otázka… bydlím v okolí Jablonce. Našel by se někdo, kdo capoeiru učí?
Vím že se capoeira učí jako ,,kroužek", ale raději bych se učila s trenérem nebo alespon s někým kdo se v capouiře vyzná a může se zaměřit na mě :) bez dalších 10 dětí…

Popřípadě kontakt?? Hledala jsem na netu, ale nic jsem nenašla ;) :D
Děkuji všem za odpovědi.

Odpovědi
Drap

Podívej se sem:
http://jablonec­.vemcamara.com/