zjentek

Za jakých okolností se mám pouštět do knihy La calle Neruda?

Četl ji někdo? Poradíte, o co jde? Přišla mně do ruky a zajímá mě, jestli stojí za přečtení, než ji zase pošlu dále někde na trhu knih. Děkuju.

Odpovědi
Kelt

Za jakých okolností půjdeš do kina, do divadla, do hospody nebo na rande. Knihu si můžeš přečíst, na film se můžeš podívat. Záleží na tobě. Samozřejmě pokud nemáš kudlu na krku, pistol u spánku a pod.

led

Pripravte si kreslo, na stôl čaj bez cukru, uprene sa pozrite na knihu a zamyslite sa „Quo vadis, zjentek?“ Až po zodpovedaní tejto životne dôležitej otázky, odpite si kvapku (pozor! len kvapku) čaju, zhlboka sa nadýchnite a… Pozor, táto kniha nie je na zhltnutie, ale na čítanie!
Ďalej postupujte podľa priloženého manuálu:
variant 1 – zapnite si televízne spravodajstvo, fantastické frašky uvidíte aj tam
variant 2 – prečítajte si prvú vetu, prípadne aj nasledujúce
variant 3 – všetko nechajte tak a otvorte si odpovedi.cz

zjentek

Led 😃😅, tak to je bomba, jste fakt dobrá! 😉

zjentek

Kelte, tak jistě, ale… 😃😃😃

Dobře položené, no ne?

No co by muselo nastat, abych si tohle přečetl. To fakt nevím. 🤷‍♂️

zjentek

Jan Křesadlo.