Bronzový

Z windows 8.1 zpátky na windows 8.0

Dobrý den, nedvno jsem si koupila notebook, na kterém byl automaticky windows 8.0. Dnes jsem na google store auktualizovala windows na 8.1 a nevyhovují mi. Jde to nějak vrátit?
Doplňuji:
A jak se dostanu k továrnímu nastavení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dobrý den, přes Google store jste to určitě neaktualizovala, Google Windows nevyvíjí.
Co mám poznatky, tak si lidé Windows 8.1 spíše chválí, proto bych zvážil, zda-li se opravdu vracet ke starší verzi. Smím se zeptat, co Vám tam nevyhovuje? Zkusíme najít elegantnější řešení.

Jinak pro obnovení do továrního nastavení, jak člověk přede mnou píše, existuje nějaká F klávesa, většinou je to právě F9 - ale není tomu tak u všech značek. Proto se podívejte do manuálu nebo na internet -- napište tam značku + model notebooku a určitě to najdete.

Další odpovědi:

Tovarni nastaveni nebo pokud jste mela zalohu jeste, kdyz jste mela win 8.0
(f9 pri zapinani vam nahodi moznost obnoveni tovarnich nastaveni, teda u me jo :) )
Doplňuji:
Kdyz budete zapinat pc tak furt mackejte f9

Stříbrný

Na starších Windows se "velké" aktualizace (service pack) daly odinstalovat, jako program. Nemám s Win 8 zkušenosti, jen mě to napadlo. Tohle nejde?

Diskuze k otázce

Ájuš

co sem si aktualizovala W 8.1 tak se můj počítač seká a pořád se mu něco nelíbí ... když přu zapnutí dám F9 a dám to obnovení továrního nastavení ... nesmaže mi to všechny data, soubory, nainstalované věci? děkuji ;)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.