krpik

jak zrušit aktualizaci na windows 10?

Zdravím všechny.
Určitě plno lidí si stáhlo windows 10.Jak ale zrušit automatické aktualizace?
Na internetu psali,že to nepůjde ale třeba někdo má nějaký typ jak to půjde vyonout.

Odpovědi
jirkajirka

Aktualizace KB 3035583 KB 2952664KB 2990214KB 3044374KB 3022345 Až je odinstaluješ, začnou se ti přes Windows update nabízet znova k instalaci. Označ je jako skryté – jinak se zase nainstalují!Vypni si automatické aktualizace a instaluj jenom ty které sám povolíš.

briketka10

Taky mi ji systém nabízel.
Já jsem si ji tedy nestáhla. Ne, ne
W 8.1stačí nač mít další krám :))

Muffz

Nejdou vypnout a mam spatny pocit, ze si lidi z Microsoftu dali poradne zalezet, aby Razer a jini hackeri jen tak aktualizace nezablokovali. Je to propojene s overovanim pravosti aplikaci atd, z cehoz jde Microsoftu do kapsy prilis velka castka na to, aby se ji zbavili.

nikolqa.o

No Misrosoft nás hlavně s Win 10 sleduje na každém kroku. Proto doporučuji nastavit si soukromí podle vlastního gusta.

Nastavení soukromí (pro ty co neví)
Lišta Start – u hodin Nová oznámení – Všechna nastavení – Soukromí

Po instalaci Win 10 je tam vše povoleno, jak přistup k poloze, tak ke kontaktům, sms i e-mailům, web kameře i obrázkům, jsou tam zaplé i zbytečné aplikace běžící na pozadí. Proto to chce všechno zakázat, jinak budeme jednou identifikovatelný podle maličkosti.