Z které knížky,povídky je věta: „Člověk si myslí,že je gigant,ale je hovno,kamaráde­.“????

Nejlepší odpověď
annas

Domínvám se, že tuto větu vyslovil dobrovolník Marek, když mluvil ke Švejkovi, který byl ve vězení.

Další odpovědi
1popelka1

Hašek a jeho Švejk…

Už jsem si ale nepamatovala, která konkrétně knížka, podle zdroje by to měla být Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války II.-Na frontě.

http://ld.joha­nesville.net/ha­sek-02-osudy-dobreho-vojaka-svejka-za-svetove-valky-ii-na-fronte?page=5

Michal

Ze Švejka.