bolak

Z jakýho důvodu pobodal útočník Moniku Selešovou během utkání v Hamburku v roce 1993? Ví se to?

Nejlepší odpověď
anonym

Byla pobodána Güntrem Parchem, fanouškem Steffi Grafové, která Monice Selešové konkurovala.

Další odpovědi
manon

Byl to fanoušek Stefi Grafové a Monika Selešová byla její největší rivalkou.

anonym

protoze fandil ( a miloval – asi ) Steffi Graf …

  • iv-

bolak

aha, to sem nevěděl, já myslel že měl rád ji, a to tak moc, že jí daroval na památku svoji památnou rybičku..

tobě dát palec nemůžu :) -iv-, tebe můžu ocenit akorát přes ten šedivej trojůhelníček s vykřičníčkem (aby se aspoň něco dělo)

anonym

:))
klidne ! :)
ja si pamatovala ( vy jste byl jeste na houbach ) , ze nekoho miloval, ze byl silenec .., tak jsem se jen podivala koho … doufala jsem, ze trebas miloval me … a ono zase nic . :(

  • iv-

bolak

asis to neuměla s raketou..