Calimë

Z čeho je tento citát?

Není to strom co opouští květinu, ale květina co opouští strom.
Nejsem si jistá překladem, nějak takhle by měl znít v češtině.
Doplňuji:
no, já právě četla, že tento citát je z nějaké knihy, a NW ho převzali do písně

Nejlepší odpověď
marci1

Jestli se nemýlím, je to část textu písně Sbohem krásko (český překlad). Originál – Nightwish : Bye, bye beautiful.

Další odpovědi
Tayli

Marci: Nemýlíte se. Já ještě dodám, že jako inspirace byla použita část knihy … Hrabě Monte Christo.

mojitek

neznám origo text,ale místo květiny bude „květ“..