dan1005ful1

Windows live mail 2011 update na 2012

Dobrý den mám windows live mail 2011 a když nainstaluji přes balíček windows essential windows live mail 2012 zůstane mi pošta v nové verzi nesmaže se? Protože kdybych o ni přišel tak bych ztratil všechny kontakty pracovní maily atd.Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Bedy

Já mám pocit, že by vše mělo zůstat netknuté, já když si dělal tento upgrade někdy loni, tak mi vše zůstalo.
Pro jistotu si však kontakty zazálohujte – zvolte možnost Exportovat do CSV souboru. A co se týká pošty, pokud používáte IMAP protokol nebo EAP, tak pošta by měla zůstat normálně na serveru i přesto, že se to z disku smaže.