www

Vzpomněl jsem si na „Pánové, pojďme, ledvinky se musejí jíst čerstvé !“ Je to pravda?

Nejlepší odpověď
arygnoc

jistě.

ledvinky sami o sobě vyžadují speciální přípravu (vyřezání močových kanálků, velmi dobré někalikanásobné propláchnutí), což je dost náročné na čas, ale výsledek pak stojí za to.

připravené ledvinky se jedí zásadně teplé, po vystydnutí jsou mdlé chuti, nedoporučuje se jíst ohřívané (taktéž kvůli chuti).
Doplňuji:
tom004:

jistě, každý máme rád něco jiného.

Další odpovědi
tom004

Podle mne není.Ohřívané mi chutnají možná víc.A je jedno,jestli jsou to ledvinky,srdíč­ka,nebo guláš.Víc mi tato jídla chutnají tzv.„odleželá“.Jo,a je mi jedno,co na to unie.:-)

casey

At si ho obesi u sveho utvaru