Geist

Výzva k podání vysvětlení podle § 158 odst. 6 tr. řádu, předmět: sepsání záznamu

Zdravím,
obdržel jsem písemnou výzvu k podání vysvětlení podle § 158 odst. 6 trestního řádu a dále pak podání vysvětlení podle § 158 odst. 5 trestního řádu. Předmětem podání vysvětlení je: „sepsání záznamu o podání vysvětlení dle § 158 odst. 5 tr. řádu“. Nevíte, co si pod tím mám představit? O co by se mohlo jednat? Ten předmět je takový obecný, neupřesňující, což bych od předmětu čekal. Děkuji moc za rychlé odpovědi.

Odpovědi
anonym

Geist, hledej v mých odpovědích http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vnuk-stari-9-let-byl-zbit-doma-pritelem-sve-matky-stav-poraneni-je-dolozen-z-osetreni-na-pohotovosti-na-policii-byl