vyřízení dokladů

Dobrý den, kolik stojí vyřízení dokladů? Ukradli mi tašku s OP, ŘP, platební kartu, kartičku pojiš´tovny, rodný list a jiné, klíče od bytu atd.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No pokud budu počítat, že za každý doklad vám můžou vyměřit pokutu ve výši 1000Kč, tak OP, ŘP by bylo za 2000. Platební karta záleží na druhu, ale pokud by byla embosovaná, to je s tím vystouplým písmem, tak klidně 4000 za stoplist. Pokud je elektronická tak okolo stovky. Rodný list by měl být jen za cca 50,–Kč jako opis-originál vám už nikdo nedá. Kartička pojišťovny by měla být zdarma a klíče podle toho kolik a jaký druh jste tam měl.

Další odpovědi
jkjk

Co se tyce OP, je tam poplatek 100,– a pravdepodobnost pokuty mala. RP je za 50,–. Obecne to neni drahe (muze byt v pripade platebnich karet), ale je to spousta vyrizovani. Doporucuji mit potvrzeni o nahlaseni kradeze od policie, minimalne na Vas budou koukat vlidneji.