Zlatý

Vyrábíte si doma něco? Máte zálibu v nějaké ruční práci?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

dělám si z fima korálky, dokonce se lidem líbí a v okolí je prodávám za symbolické částky, maminka zase dělá ručně šité pytlíčky s bylinkami, které se dají dávat pod polštář na dobré spaní nebo k prádlu aby hezky vonělo.

Další odpovědi:

Vysivam,hackuji a uz ted pripravuji rucne delane darky pod stromecek a vypisuji prani k vanocum ozdobnym pismem.Snad se to bude libit,proto to delam s predstihem.

Bronzový

Vyrábím modely. Z papíru, z plastu... Jsou to nejrůznější stroje nebo budovy. Poslední dva roky pracuji na modelu železnice. Hodně mě to baví, člověk se příjemně odreaguje. :-)

Bronzový

Ano. Vystudovala jsem lidová řemesla, tak si tvořím. Ale už z těch klasických skoro nic nedělám, možná pletu z proutí nebo maluji vajíčka. Využívám spíš modernější techniky. Maluji hedvábí, maluji na sklo, batikuji. Hodně výrobků používám jako dárky.

Zlatý

Baví mě toho spousta, už jsem to tu psala a chtěla jen překopírovat odpověď, ale někm se poděla.
Doma mám tkalcovský stav, zkoušela jsem techniku Tiffany, loni v zimě jsem dělala zvířátka z korálků, zkoušela jsem drátkování a moc se líbí ošatky z orobince. Dělala jsem i z pedigu, ale orobinec se mi líbí víc.
Výrobky používám doma nebo jako dárky.

Stříbrný

Sázím a starám se o kytky.Mám nasázeno hodně koření.

Bronzový

Já rád vyšívám ubrusy a různé dečky. To byste do mě neřekli, že? Jenže největší problém je , co pak s nimi. Dnes už to není aktuální, jako kdysi. Kdyby to tak někdo vykupoval, to by bylo...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.