Avatar uživatele
BEAES

Vyrábíte si doma něco? Máte zálibu v nějaké ruční práci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, anonym, kvikal, VampGirl před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kvikal

dělám si z fima korálky, dokonce se lidem líbí a v okolí je prodávám za symbolické částky, maminka zase dělá ručně šité pytlíčky s bylinkami, které se dají dávat pod polštář na dobré spaní nebo k prádlu aby hezky vonělo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vysivam,hackuji a uz ted pripravuji rucne delane darky pod stromecek a vypisuji prani k vanocum ozdobnym pismem.Snad se to bude libit,proto to delam s predstihem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VampGirl

Vyrábím modely. Z papíru, z plastu… Jsou to nejrůznější stroje nebo budovy. Poslední dva roky pracuji na modelu železnice. Hodně mě to baví, člověk se příjemně odreaguje. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Ano. Vystudovala jsem lidová řemesla, tak si tvořím. Ale už z těch klasických skoro nic nedělám, možná pletu z proutí nebo maluji vajíčka. Využívám spíš modernější techniky. Maluji hedvábí, maluji na sklo, batikuji. Hodně výrobků používám jako dárky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Baví mě toho spousta, už jsem to tu psala a chtěla jen překopírovat odpověď, ale někm se poděla.
Doma mám tkalcovský stav, zkoušela jsem techniku Tiffany, loni v zimě jsem dělala zvířátka z korálků, zkoušela jsem drátkování a moc se líbí ošatky z orobince. Dělala jsem i z pedigu, ale orobinec se mi líbí víc.
Výrobky používám doma nebo jako dárky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Sázím a starám se o kytky.Mám nasázeno hodně koření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Já rád vyšívám ubrusy a různé dečky. To byste do mě neřekli, že? Jenže největší problém je , co pak s nimi. Dnes už to není aktuální, jako kdysi. Kdyby to tak někdo vykupoval, to by bylo…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek