BEAES

Vyrábíte si doma něco? Máte zálibu v nějaké ruční práci?

Nejlepší odpověď
kvikal

dělám si z fima korálky, dokonce se lidem líbí a v okolí je prodávám za symbolické částky, maminka zase dělá ručně šité pytlíčky s bylinkami, které se dají dávat pod polštář na dobré spaní nebo k prádlu aby hezky vonělo.

Další odpovědi
anonym

Vysivam,hackuji a uz ted pripravuji rucne delane darky pod stromecek a vypisuji prani k vanocum ozdobnym pismem.Snad se to bude libit,proto to delam s predstihem.

VampGirl

Vyrábím modely. Z papíru, z plastu… Jsou to nejrůznější stroje nebo budovy. Poslední dva roky pracuji na modelu železnice. Hodně mě to baví, člověk se příjemně odreaguje. 🙂

verka

Ano. Vystudovala jsem lidová řemesla, tak si tvořím. Ale už z těch klasických skoro nic nedělám, možná pletu z proutí nebo maluji vajíčka. Využívám spíš modernější techniky. Maluji hedvábí, maluji na sklo, batikuji. Hodně výrobků používám jako dárky.

ReHu

Baví mě toho spousta, už jsem to tu psala a chtěla jen překopírovat odpověď, ale někm se poděla.
Doma mám tkalcovský stav, zkoušela jsem techniku Tiffany, loni v zimě jsem dělala zvířátka z korálků, zkoušela jsem drátkování a moc se líbí ošatky z orobince. Dělala jsem i z pedigu, ale orobinec se mi líbí víc.
Výrobky používám doma nebo jako dárky.

Michal

Sázím a starám se o kytky.Mám nasázeno hodně koření.

rybíz

Já rád vyšívám ubrusy a různé dečky. To byste do mě neřekli, že? Jenže největší problém je , co pak s nimi. Dnes už to není aktuální, jako kdysi. Kdyby to tak někdo vykupoval, to by bylo…