Vypořádání po rozvodu dohodou.

V dohodě o vypořádání manželství ,se manžel zavázal,že mě do čtyř měsíců vyplatí.Uplynul rok a dosud se tak nestalo.Jak mám postupovat,jaká je promlčecí doba.

Nejlepší odpověď
ReHu

Co na to váš rozvodový právník?

Další odpovědi
advokatka

Ve Vašem případě se manželův dluh dá bez problémů vymáhat soudně. Pokud je dohoda v pořádku, není problém Vás zastupovati na dálku zdarma a odměnu si vymoci na bývalém manželovi. Promlčeno to ještě není.
S pozdravem
JUDr. Lucie Štursová

pussy

Zažalovat u právníka! Doporučuji specialisty na rodinné právo AK Svoboda v Praze na Smíchově, tam si poradí se vším ;D! To je tedy opravdu dohoda, taková jednostranná .......

Miroslavst

Re-Hu překvapuješ :D
Nechybí v odpovědi něco?
Nebo zkuste D.A.S. :D:D

ReHu

DAS se tímto nezabývá :D.