Velbloud

Vyplachování držťky

Mám velmi, velmi trapný dotaz. Má se po použití ústní vody vyplachovat dodatečně pusa vodou? S ústní vodou jsem začal nedávno a nikde jsem odpověď nenašel, děkuju.

Nejlepší odpověď
vecernice

Kdysi jsem vyplachovala a čistila držtˇky hovězí,ale tu svoji si po použití ústní vody nevyplachuju.

Další odpovědi
salsa verde

ne protože ústní voda vám účinkuje dál i po vyplivnutí a vypláchnutím se odplaví pryč účinné látky.

ten který je

Ústní voda vám také ve vašich ůstech-lat.osculum pomáhá udržovat příznivé PH a chrání vaší sklovinu.