Postmaster

Vypadají mimozemšťani stejně jako lidi?

Podle mě vypadají stejně jenom se jinak oblékají a chodí jenom ve skupinách

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Jiná odpověď

Je pravda, že mnohí ľudia sa správajú ako mimozemšťania, alebo ich iní za mimozemšťanov považujú. Jedného návštevníka z hviezd poznajú mnohí aj tu https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/71894
Dokonca tu máme aj takých, ktorí svojim spôsobom akoby pochádzali z inej planéty, považujú sa za pánov Vesmíru a pravidlá tejto stránky a slušnosť voči iným, sú pre nich čímsi odpudzujúcim, čo sa nesmie dodržiavať…

Další odpovědi
Kelt

Ano

Někde jsem četl, že by nám mimozemšťané měli být podobní. A to v tom, že mají dvě nohy a dvě ruce a chodí vzpřímeně. Ale rozdíl je v tom, jak dýchají, a jaké mají orgány. O duševních a duchovních schopnostech se nemluví. Také způsob komunikace může být jiný – telepatie například. To jsem četl v nějaké knížce typu Poznáváme vesmír atd. Takže to je podoba jako člověk a medvěd.

Drap

Jiná odpověď

Podívej se do zrcadla a porovnej. Budeš mít srovnání hned.

Arne1

Jiná odpověď

Jak kteří. Ale většina ne.

Rokio

Ne

Pokud existují, tak je velmi pravděpodobné, že každá mimozemská civilizace vypadá jinak.

hapiky

Ano

Byly zaznamenané tisíce únosů lidí Mimoněma. Proč asi? Protože potřebují naši DNA, aby vypadali stejně jako My. Teď už je možná i váš soused Mimoň!

Reezo

Jiná odpověď

Nikdy žádný mimozemšťan nebyl objeven, tudíž nelze s ničím porovnávat.

paul1

Ano

Jinak se oblékají a chodí jenom ve skupinách? Že by demonstranti? 😁:-D:-D

annas

Jiná odpověď

Nevypadají. Ale nějak to neřeším. Představy se liší.

Můžete to zjistit z fotografií, je mnoho jejich vyobrazení, Někteří jsou hubení, štíhlí, jiní přpomínají Alzáka, jiní netvory. ,

https://www.go­ogle.com/sear­ch?sa=X&source=u­niv&tbm=isch&q=Jak+vy­padaj%C3%AD+mi­mozem%C5%A1%C5­%A5an%C3%A9&cli­ent=firefox-b-d&ved=2ahUKEwiw­qoS_06vyAhVH_rsIH­ZuAAcwQ7Al6BA­glECA&biw=1112&­bih=843

"Seth Shostak, ředitel kalifornského Institutu pro hledání mimozemské inteligence (SETI), tvrdí, že v případě, že mimozemšťané opravdu existují, vypadají více jako stroje než jako lidé.

Podle něj se cestou augmentace, tedy nahrazování živých končetin a orgánů za umělé, ostatně začíná ubírat i samo lidstvo. Stejně tak pokročilo i ve tvorbě umělé inteligence.

“Technologie se rozvíjejí závratným tempem. V tomto století určitě vynalezneme umělou inteligenci. Mimozemšťané tak zřejmě již učinili a proto tak vypadají,” uvedl vědec v televizní show StarTalk na kanále National Geographic"

https://seker­katomas.cz/jak-vypadaji-mimozemstane-reditel-seti-seth-shostak-promluvil-nevsedni-svet/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

paul1, neverte všetkému, čo je v médiách. 😁:-D:-D