VaKo

Je zde nějaký ufololog? Mohlo, to co jsem viděl, být UFO?

Jednou jsme jeli autem a někde v okolí Havlíčkova Brodu jsme nad kopcem viděli zajímavé objekty. Vypadalo to jako čočka, mělo to stříbrnou barvu a odráželo to sluneční světlo. Letadlo ani vrtulník to nebyli a ani lampiony štěstí nebo padáky, nesvítilo to protože byl den. Když to letělo do stran, vždy se to na danou stranu naklonilo, ale dokázalo to stát in na místě, po chvilce všechny zmizely Celkem tyto objekty byly 3, ale asi za týden jsme jeli stejnou cestou a opět jsme to viděli, tentokrát tam byl jen jeden. Má otázka zní mohlo to být vážně UFO?
Doplňuji:
Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Stingo

UFO to bylo v každém případě, tak se označují neidentifikovatelné létající předměty. Škoda, že to nemáš vyfocené.

Další odpovědi
badisko

Hmm uplne s prehledem to mohl byt … meteorologicky balon https://www.go­ogle.ie/search?q=me­teorologick%C3%BD+ba­lon&num=20&new­window=1&safe=of­f&client=fire­fox-a&hs=Yp5&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&channel=fflb&tbm­=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=B0eMU6iHNum­w7QbGzIHgAQ&ved=0CCoQ­sAQ&biw=1024&bih=621 ve svetlo mohl zarit ruznyma barvana kdyby to bylo UFO tak by ho asi nekdo zachytil …a ze by se vracely za tejden na jedno misto to je teda blbost navic kdyby nas uz mimozemstane navstivili tak by nas s nejvetsi pradepodobnosti kontaktovali …:D nelamej si stim hlavu vzdusny prostot je celkem dobre monitorovan …:D

Mc Merkurion

přikláním se k názoru badiska,že se jednalo o nějaký meteorologický balon,v Havlbrodě je letiště,dřív vojenský:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Le­ti%C5%A1t%C4%9B_Ha­vl%C3%AD%C4%8Dk%C5%AF­v_Brod

Hennnry

tak lidi píše že to bylo čočkovitého tvaru a dost placatýho (znám se s VaKem, řekl mi to) a jestli jste NIKDY neviděli čočku tak vás chápu -_-
takže meteorologický balón to nebyl!
a Stingo ty jsi ufolog nebo se o UFO zajímáš? já se o UFO s VaKem zajímáme ale nemůžeme najít nějaký kontakt na Ufology a pod.

arygnoc

v okolí havlbrodu som nelietal, ba ani nikto z rodiny.
takže – ťažko povedať.