Pokročilý

Výměna blatníků Felicia

Dobrý večer všem. Chtěl jsem se zeptat majitelů Škoda Felicia, jestli je přední a zadní nárazník přišroubován nebo přivařen. Pokud jsou jen přišroubovány, mám šanci si je sám vyměnit ? Děkuji za odpověď
Doplňuji:
Pardon za chybu v textu. Jedná se mi o přední a zadní blatníky, nikoliv nárazníky. Děkuji uživatelce Deli za odpověď, teď jesště někdo kdo dělal zadní. Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Josefe, přední blatníky jsou přišroubované, výměna není nikterak náročná, myslím, že ji zvládne i lajk. Horší je , že když jsou prohnilé blatníky, dost často bývá uhnilá i část podběhů ke kterým je blatník přišroubován.
U zadních blatníků je to horší ty jsou vařené a jsou v podstatě "součástí" karoserie. Nicméně pokud jsou uhnilé lemy zadních blatníků, není potřeba výměna celých blatníků, ale jen jejich lemů. Přesto je to ,ale lepší nechat na autokarosáři i když zručný "kutil" s patříčným vybavením to zvládne taky.

Další odpovědi:

Zlatý

Mám zkušenost s výměnou předních blatníků - byly přišroubovány, ale tak přirezlé, že jsme jich tam části museli nechat a přes ně přidělat nové. (No, vím, neprofesionální, ale už to nestálo za to jet s tím někam...)

Pokročilý

Blatníky jsou šroubované a lepené karosářským tmelem.Nárazníky jsou plastové a šroubované zevnitř.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.