svobi.tomas

Jak vyměnit blatník u Felicie?

Dobrý den, vím že zde tato otázka už byla, ale rád bych se zeptal i na něco jiného.
Blatníky jsou přišroubovány, výměna (poměrně) snadná.
Pokud pořídím například tento blatník: http://aukro.cz/blat­nik-predni-skoda-felicia-94-98-pravy-novy-i3403188652.html , je potřeba jej lakovat nebo je ve stavu kdy je možné jej namontovat? Vím, že mnozí lidí mají nový blatník tmavý bez ohledu na barvu vozu, je to tento případ?

Odpovědi
mosoj

Když koupíš blatník je pouze v základní barvě. Po montáži nebo před montáží musíš blatník ze spodku stejně ošetřit proti obrusu nějakou tlumicí hmotou. No a na vršku si nech co chceš, ale jenom základní barva ti tam také dlouho nevydrží.