VÝMAZ Z TRESTNÍHO REJSTŘÍKU

PŘED 20 LETY JSEM BYL ODSOUZEN NA TŘI ROKY NEPODMÍNĚNĚ.V ROCE 1994 JSEM DOSTAL TREST PODMÍNĚNÝ.CHCI SE ZEPTAT JESTLI SE TYTO TRESTY PO TAK DLOUHÉ DOBĚ VYMAŽÍ NEBO JESTLI MUSÍM ZAŽÁDAT O VÝMAZ Z TRESTNÍHO REJSTŘÍKU.DĚKUJI ZA ODPOVED

Nejlepší odpověď
panenka

Nic se vám samo nevymaže musíte si o výmaz požádat u soudu.

Další odpovědi
standa

Správnou odpověď panenky doplňuji o ´zajímavé´ detaily, které naleznete v odpovědi, na kterou odkazuji ve zdroji

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vypis-z-rejstriku-trestu-2

sobol

Nevim jak je to s nepodmíněným trestem, ale já dostal 18 měs. podmínku (bohužel díky nevl. otcovi) a po jejím vypršení mám rejstřík čistý. Samozřejmě pokud si mě PaCh prolustruje tak ji uvidí.