Stříbrný

Vyfotil mě radar s autem co nemá co dělat na silnici-(VT-55A) co můžu očekávat?

Jel jsem s VT-55A v rámci přejezdu k vyproštění zapadlého kamionu,překročil jsem rychlost o 8 km můžu něco očekávat. Tank by správně na silnici neměl,myslíte že pochopí,že jsem jel vytáhnout kamion z louky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Už ses jednou ptal na podobné a dostalo se ti regulérní odpovědi o podvalníku. (viz odkaz:)
Tentokrát jedině kličkovat, že máš nepřesný tachouš, nebo se bránit za pancířem až na tebe přijdou.
Případně, ať za tebe tahá kaštany z ohně ten zachráněný (pokud to nebyla černota bez dokladů).

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ pasovy-buldozer-cat-d11r-vs-si lnice-2-tridy-j-to-mozne

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud vozidlo nepatří na silnici, předpokládám, že nemá RZ (SPZ).
To znamená, že podle fotografie z radaru nemají možnost určit majitele. Další věc je, že by na fotce měla být vidět tvář řidiče, jako důkaz, že spáchal přestupek.

Stříbrný

Honzo, zkuste psát pravdu, páč Vás nevyfotí radar pokud jedete o 8km rychleji...

Tím si nejsem tak jistá jestli to příslušníci policie pochopí oni si přece musí vydělávat.Počítejte s variantou že budete muset zaplatit pokutu

Stříbrný

Nepochipí a neměl. Chceš říct, že jsi jel s vyprošťovacím tankem v obci rychlostí o 8 km/h více... na pohádky je prostor jinde...
Doplňuji:
nepochopí

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.