band of brot

Kolik zaplatit za vyproštění zapadlého vozu?

Dneska jsem zapadl v bahně na polní cestě na kraji vesnice, náhodou jsem měl telefon na někoho ze zemědělského družstva a ten mi tam poslal traktoristu a ten mě vytáhl na silnici. Já mu dal 30 Kč, aby měl na pivo. Ale říkám si, neměl jsem mu dát víc? A kolik?

Odpovědi
anonym

to je nějaká sranda z pohádky?
poděkuje se a zeptá „co jsem dlužen pane traktoristo“. nevzal bych si za vytažení nic, to si vezme jedině firma, která se tím zabývá a čeká na to. tohle ho možná urazilo, jelikož za třicet korun se snad ani točený nedá pořídit.

honza19hk

no pravda je, že bych mu dal aspoń kilo.Už jen protože tam přijel a vytáhl tě. Taky ti moh říct zavolej si odtahovku a tam bys po tisícovku nešel.

Taky vytahuju zapadlý auta i kamiony, pokud to je něco rychlýho a mám to po cestě tak ani nic nechci ale kdyby mě někdo dal 30kč asi bych si myslel že to je vtip.

Lamalam

30 Kč je strašně málo. Buď bych nedala vůbec nic a jenom pěkně poděkovala, nebo bych dala nejméně dvě stovky.

Kryšpín

Chtělo to profíka bylo by to minimálně za 30 Euro