mokrygorky

Vydal už quentos tu knihu?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-napsat-a-vydat-knihu zmíněno zde
Až na to, že mě to zajímá…

Nejlepší odpověď
setapouch

Podle agresivni reakce soude, ne a je k tomu dal nez tvrdil.

Další odpovědi
quentos

Jelikož Vaše otázka je účelová a odpověď Vás vůbec nezajímá – akorát chcete provokovat – , odpovím adekvátně – houby Vám je po tom.
Zase nečtete pořádně, nic o tom, že ji „já“ vydám, se tam nepíše.

setapouch

Quentos: nahlaseno pro hrube a nevhodne chovani.

mokrygorky

A braní za slovo je jedna z nejubožejších věcí.

quentos

multiprofil je ještě ubožejší.

quentos

a že tam ta moje odpověď furt je :{D> jmenujte mi jediné v ní užité „hrubé“ či „nevhodné“ slovo.

mokrygorky

Multiprofil?

quentos

ano, multiprofil, jestli si myslíš, že seš s ním nenápadnej, seš na vomylu…

setapouch

quentos: v teto otazce jsem, krom tebe, odpovidal pouze ja. Ja pouzivam pouze tento profil. Takze ten multiprofil jsi ty?

Chlape, ty musis od zaku dostavat poradnou sodu, kdyz s koncem prazdnin zacinas tak kopat…

quentos

ano, to ti neberu – mimo to, že ses zeptal, takys odpověděl :{D>

setapouch

Tvrdis tedy, ze se za nickem setapouch a mokrygorky skryva jedna a taz osoba?