blackfag666

Jak vybrat dobré ukulele?

Zdravím,
hraju už 5 let na kytaru a nějak mě poslední dobou zaujalo ukulele, jelikož nemám moc peněz chtěl bych nějaké do tisíce, ale aby bylo kvalitní, přemýšlel jsem o ebayji a amazonu, co myslíte?

Odpovědi
Drap

Každý nástroj je třeba vyzkoušet. Pokud ho nemáš v ruce, tak je těžké rozhodování.

Kamix

Já jsem si před nedávnem objednal ukulele přes https://ukulel­ko.cz/ a s jeho kvalitou jsem nad míru spokojený. Cvičím na něm pravidelně každý víkend a musím se pochlubit, protože ten progres vážně jde vidět.